Sandıklı Kadın Kültür Evi Muhtar Eşlerine Tanıtıldı

Sandıklı Kadın Kültür Evi Muhtar Eşlerine Tanıtıldı

 Valimiz Sayın Gökmen ÇİÇEK’in talimatlarıyla oluşturulan Sandıklı Kadın Kültür Evimiz; Kaymakamımız Eflatun Can TORTOP’un eşi Reyhan TORTOP ve Belediye Başkanımız Mustafa ÇÖL’ün eşi Esra ÇÖL öncülüğünde muhtar eşlerini konuk etti. 

 Muhtar Eşlerine, Sandıklı Kadın Kültür Evi Sorumlusu Sosyolog Esra BAYKAL kültür evimizi tanıtarak burada yapılacak olan faaliyetler ile ilgili bilgilendirmeler yaptı. Evimiz içerisinde yapılan tanıtım gezisinden sonra Reyhan TORTOP Hanımefendi; '' Valimiz Sayın Gökmen Çiçek’in talimatlarıyla faaliyete geçen Sandıklı Kadın Kültür Evi kadınlarımızın evidir.

Buraya toplumun her kesiminden kadınlarımız gönül rahatlığıyla gelebilir. Sizlerden istediğimiz, mahallelerinizdeki kadınlarımızın sosyalleşme ve diğer tüm alanlarda(sanat, kültür, eğitim, spor, kitap okuma, dinlenme vs.) gelişimleri için yapılacak programlara yönlendirme noktasında destek vermenizdir. Bu sayede kadınlarımızın daha donanımlı, kaliteli ve özgüvenli bir şekilde sosyal hayata katılmalarına vesile olmanızı bekliyoruz.

Mahallenizdeki kadınları sizler bizlerden çok daha iyi tanıyorsunuz. Sizlere inanıyor ve güveniyorum. Destekleriniz için Belediye Başkanımızın eşi Esra Çöl hanımefendiyle sizlere şimdiden teşekkür ediyoruz. ‘’ dedi.


Kaynak: www.sandikli.gov.tr

Okunma Sayisi: 45