Sandikli Hudai Kaplicalarina Dev Bir Tesis Daha Yapiliyor

Sandikli Hudai Kaplicalarina Dev Bir Tesis Daha Yapiliyor

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün talimatları doğrultusunda, Şifa kaynağımız, Termal Hüdai Kaplıcalarımıza yapılan tesislere ara verilmeden devam ediliyor.


Bu doğrultuda Hüdai Kaplıcamıza Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Spor Toto Teşkilat Müdürlüğümüzce birlikte nizami ölçülerde doğal çim, Futbol sahası yapımına başlandı. Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl ile birim Müdürlerinin katıldığı temel atma töreninde kurban kesimi yapılarak, tesisin hayırlı ve uğurlu olması için hep birlikte dua edildi.75×115 ebatlarında olacak olan Futbol sahamızda, tribün ile soyunma odalarının da olacağı Hüdai Kaplıcaları Futbol Sahasının yerini inceleyen Başkan Mustafa Çöl, yetkililerden konuyla ilgili bilgiler alarak çalışanlara kolaylıklar dileklerinde bulundu.


Burada bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarımızın son yıllarda büyük bir değişim içerisinde olduğunu, yapılan çalışmalar neticesinde adından sıkça söz ettirdiğini, bu bağlamda Kaplıcalarımıza ve çevre otellerimize gelen takımlarımızın sportif faaliyetlerinde kullanılmak üzere futbol sahası yaparak, Kaplıcalarımızda daha fazla takımımıza hizmet vermek istediklerinin altını çizdi.

Sandikli Belediyesi Web Sitesi

Okunma Sayisi: 202