Safiye samyelinden kültür baba

Safiye samyelinden kültür baba

Afyonkarahisar'lı Kültür Ve Turizm Bakanlığı Halk Șairi Safiye Samyeli den
AFYONKARAHİSAR İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR'a anlamı doğum günü hediyesi.
Uzun yıllardır yurdun dört bir tarafında görev yapan ve istikrarlı azimli çalışmaları ile Şuan ki görev yeri olan Afyonkarahisar'
halkı tarafından çalışmaları ve Afyonkarahisar' katmıș olduğu değerler taktir edilen  Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR,
Aslen Afyonkarahisar/Sinanpaşa /Serban Kasabası doğumlu Uluslararası "BIRAKIN KIZLAR OKUSUN" Sosyal Sorumluluk proje Koordinatörü Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Șairi Safiye SAMYELİ tarafından İsmine münhasır yapılan Şarkı ile bir kez daha gönüllere kuruldu.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Halk Șairi Safiye SAMYELI, Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm müdürümüz Mehmet TANIR hocamı göreve geldiği günden beri yakından takip ediyor ve çalışmalarını hayranlık ile izliyorum.
Gerek Şahsi gerek mülki idaresini taktir etmiş olduğum kıymetli Müdürümüze Tüm
Afyonkarahisar'lılar adına özverili çalışmaları ile Afyonkarahisar'ımiza katmıș olduğu değer için teşekkür etmek ve kıymetli müdürümüzün doğum gününe bir anlam katmak istedim.
Fikrimi kendisi ile paylaştığım da Burdur Tefenli'li Bestekar Türk Halk Müziği sanatçısı Yüksel EKİNCİ bey de olumlu karşılayınca ortaya böylesi güzel bir eser çıktı.
Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürümüze
Sayın Mehmet TANIR hocama Afyonkarahisar'ımiza katmıș olduğu değer için çok teşekkür ediyor bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyor ve Sayın müdürümüzün doğum gününü tebrik ; Dedi.

 Kültür Ve Turizm Bakanlığı Halk Șairi Safiye SAMYELİ den
Afyonkarahisar İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet TANIR'a doğum günü hediyesi


BIRAKIN KIZLAR OKUSUN SAFIYE SAMYELI SAYFASI

Okunma Sayisi: 239